Čís. položky 110-019753/0007

Max Gangl *

Max Gangl * - Umění a starožitnosti

(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Albertina" Radierung in Farbe signiert Max Gangl 87, betitelt, Nr. 45/50, Widmung im Stock drucksigniert und betitelt 39 x 29,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:17

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

reduced from original

Max Gangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016