Čís. položky 110-019750/0012

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, wohl Clemens Kaletsch 39 x 29 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:18

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016