Čís. položky 110-019923/0005

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Ansicht aus Gersthof, Aquarell auf Papier, rückseitig bezeichnet Anton Spendal, 19,5 x 28,5 cm Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:19

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016