Čís. položky 110-019923/0003

Tony Garo

Tony Garo - Umění a starožitnosti

(Wiener Künstler um 1920) in der Griechengasse bei Sonnenuntergang, Aquarell auf Papier, signiert Tony Garo Wien, 25 x 20 cm. in Passep. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:19

Vyvolávací cena:

Tony Garo

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016