Čís. položky 110-020000/0001

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění a starožitnosti

(Pettau 1881-1962 Wien) Schloß Persenbeug, Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir 40,5 x 57,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:31

Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:31
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016