Čís. položky 110-019887/0002

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

betitelt "Eselritt" auf den Kahlenberg, aquarellierte Federzeichnung 19 x 27 cm. Rahmen beschädigt, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:38

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:38
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016