Čís. položky 110-019985/0001

Lajos Nemeth

(Budapest 1861 geb.) Rehbock auf einer Waldeslichtung, Öl auf Karton signiert Nemeth Lajos, 1898 37 x 26 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Lajos Nemeth

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:43
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016