Čís. položky 110-019939/0011

Heinrich Kley *

(Karlsruhe 1863-1945 München) Stilleben mit Muschelschalen, Öl auf Leinen, signiert Kley, 24 x 36 cm. gerahmt, restaurierte Stellen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:44

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Heinrich Kley *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:44
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016