Čís. položky 110-019991/0002

Hermann Molzer *

Hermann Molzer * - Umění a starožitnosti

(Wien 1894-1969) Biedermeier Interior, Aquarell auf Karton, signiert Hermann Molzer 1925 43 x 53 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:44

Vyvolávací cena:

Hermann Molzer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:44
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016