Čís. položky 110-020000/0004

Eduard von Dembinski *

Eduard von Dembinski * - Umění a starožitnosti

(Wien um 1930) Wien XIX Heiligenstadt Ludwig v. Beethoven Eroica Haus Federzeichnung aquarelliert signiert Edi Dembinski betitelt 20,5 x 25 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:45

Vyvolávací cena:

Eduard von Dembinski *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016