Čís. položky 110-020000/0002

Luigi Kasimir *

(Pettau 1881-1962 Wien) Schönbrunn, Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir und im Stock Wien 1911, 23 x 31 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016