Čís. položky 110-019911/0013

E. Rusche *

E. Rusche * - Umění a starožitnosti

(um 1930) Ansicht aus Grins in Tirol, Mischtechnik auf Papier, signiert E. Rusche, 28,5 x 21 cm. in Passep. gerahmt, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:45

Vyvolávací cena:

E. Rusche *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016