Čís. položky 110-020000/0003

Karl Schwetz *

Karl Schwetz * - Umění a starožitnosti

(Kanitz/Eibenschütz/Mähren 1888-1965 Wien) Perchtoldsdorf, Radierung in Farbe signiert Nl. Karl Schwetz Wien und betitelt 34 x 28 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:46

Vyvolávací cena:

Karl Schwetz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016