Čís. položky 110-019051/0069

Kurt Mikula *

Kurt Mikula * - Umění a starožitnosti

(Laa a. d. Thaya 1928 geb.) Frau und Mann, Lithographie signiert Mikula, mit Probedruck bezeichnet 26 x 17 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:47

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kurt Mikula *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:47
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016