Čís. položky 110-019862/0015

Paul Kassecker *

Paul Kassecker * - Umění a starožitnosti

(Villach 1903-1992 Aflenz) Ohne Titel, Aquarella auf Papier, signiert Kassecker, 38 x 27 cm. verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:47

Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:47
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016