Čís. položky 110-019051/0043

Herwig Zens *

Herwig Zens * - Umění a starožitnosti

(Himberg b. Wien 1943 geb.) Ohne titel, Radierung signiert Zens 72, Nr. 73/100, ca. 30 x 39,5 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:48

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Herwig Zens *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:48
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016