Čís. položky 110-019639/0008

Ines Höllwarth *

Ines Höllwarth * - Umění a starožitnosti

(Salzburg 1939 geb.) Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier signiert Ines Höllwarth 1994, 34 x 49 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:50

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ines Höllwarth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016