Čís. položky 110-019862/0011

Paul Kassecker *

Paul Kassecker * - Umění a starožitnosti

(Villach 1903-1992 Aflenz) Am Malonapass, Öl auf Hartfaserplatte, signiert Kassecker, 48,5 x 54 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:50

Vyvolávací cena:

reduced from original

Paul Kassecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016