Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 227

Brillant Brosche

Brillant Brosche - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, besetzt mit einem großem Altschliff Brillant ca. 0,90 ct, sowie kleineren Brillanten zus. ca. 0,50 ct und Diamanten im Caree schliff zus. ca. 0,60 ct, sowie zwei Smaragde, 7,3 gøg7

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

15.06.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Brillant Brosche

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016