Čís. položky 204

Drago Prelog *

(Cilli 1939 geb.) "G wie Granatapfel", signiert Prelog, datiert 2004, Aquatinta, Weichgrund, Prelografie (2 Platten), die Nr.16/20, 29,5 x 39,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.06.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Drago Prelog *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016