Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 203

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Fossilien IV", signiert Oman, datiert 74, Radierung, die Nr.4/20, 62,5 x 47,5 cm, ohne Rahmen, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.06.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016