Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 173

Giselbert Hoke *

Giselbert Hoke * - Umění, starožitnosti, šperky

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Liegender weiblicher Akt", signiert G Hoke, Farblithografie, die Nr.3/35, 64 x 75,5 cm, ohne Rahmen, partiell leicht fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.06.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016