Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

Giselbert Hoke *

Giselbert Hoke * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Interieur mit Figur", signiert Giselbert Hoke, Aquarell-Gouache auf Papier, 64,5 x 48 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.06.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016