Diamant Brosche
, mit Turmalincabochon, Gold 580/Silber 800, Diamantrauten, Altschliffdiamanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 1,60 ct, Turmalin ca.6 ct, 9,3 g, österr. Amtspunze 1872-1922
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Diamant Brosche
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |