Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Jura", rechts unten signiert und datiert H. Ko., Balm August 1953, Mischtechnik auf Papier, ca. 49 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
22.06.2016 - 15:13
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 650,- -
Vyvolávací cena: