Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Brosche

Brosche - Schmuck

Gold 580, feinvergoldet, tlw. emailliert, Perle, rückseitiges Medaillon, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, 5,9 g øx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

23.06.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 23.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.06. - 22.06.2016