Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034280/0001

Werner Otte *

(Salzburg 1922-1996) "Landschaft" unten rechts signiert und datiert: Otte (19)57, links beschriftet, Farblithografie, ca. 32 x 43,5 cm, Blattformat ca. 38 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

09.06.2016 - 16:05

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Werner Otte *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.06.2016 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.06. - 09.06.2016