Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033756/0010

Kruzifixus, 18. Jhdt.

Kruzifixus, 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

vollplastischer Bronzeguss, hinten gehöhlt, im Viernageltypus, Alterspatina, Scheitelhöhe ca. 16,5 cm, auf klassizistischem Standkreuz montiert, im Sockel eingearbeitete Reliquienkapsel, Gesamthöhe ca. 51 cm, beschädigt Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

09.06.2016 - 16:24

Vyvolávací cena:

Kruzifixus, 18. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.06.2016 - 16:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.06. - 09.06.2016