Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019078/0026

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928-2014) Ohne Titel, Radierung, signiert Hutter 73 Nr. 138/150ca. 10 x 17,5 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.06.2016 - 16:48

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wolfgang Hutter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.06.2016 - 16:48
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.05. - 01.06.2016