Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019051/0070

Kurt Mikula *

Kurt Mikula * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Laa a. d. Thaya 1928 geb.) Landschaft, Radierung in Farbe signiert Mikula, Nr. VII / XX 15 x 34 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.06.2016 - 17:44

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kurt Mikula *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.06.2016 - 17:44
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.05. - 01.06.2016