Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019051/0069

Kurt Mikula *

(Laa a. d. Thaya 1928 geb.) Frau und Mann, Lithographie signiert Mikula, mit Probedruck bezeichnet 26 x 17 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.06.2016 - 17:46

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kurt Mikula *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.06.2016 - 17:46
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.05. - 01.06.2016