Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041706/0002

Altschliffdiamantsolitär ca. 0,35 ct

Altschliffdiamantsolitär ca. 0,35 ct - Klenoty

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Widmungsgravur von 1913, 6,9 g, RW 61øx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

09.06.2016 - 17:01

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 17:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.05. - 08.06.2016