Čís. položky 301-383775/0002

Brillantsolitär ca. 0,70 ct

Brillantsolitär ca. 0,70 ct - Klenoty

Gold 750, Altschliffbrillant, RW 63, 8,1 gøg8

09.06.2016 - 17:54

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Brillantsolitär ca. 0,70 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 17:54
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.05. - 08.06.2016