Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033713/0024

2 Lithografien: a) Manfred Hebenstreit *

2 Lithografien: a) Manfred Hebenstreit * - Umění, starožitnosti, šperky

(Altheim, OÖ, 1957 geb.) "Ohne Titel" - 1989 nummeriert: II/III, ca. 38 x 28 cm b) Hans Fronius * (Sarajewo 1903 - 1988 Wien) "Der Ritter von Clam" - 1974 Widmung, ca. 64 x 48 cm, jeweils unten rechts signiert, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.06.2016 - 15:02

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.06.2016 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.05. - 02.06.2016