Čís. položky 94

Sepp Gamsjäger*

Sepp Gamsjäger* - Umění, starožitnosti, šperky

Annaberg 1923-1991 "Frauenakt", Pastellzeichnung, ca. 64 x 49 cm, signiert, datiert 1989, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.06.2016 - 16:00

Vyvolávací cena:

Sepp Gamsjäger*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.05. - 08.06.2016