Čís. položky 89

Lisl Engels*

Lisl Engels* - Umění, starožitnosti, šperky

Mödling 1916-2006 Thalgauegg "Flusslanschaft", Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, auf Karton kaschiert, signiert, gerahmt, etwas beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.06.2016 - 16:00

Vyvolávací cena:

Lisl Engels*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.05. - 08.06.2016