Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 84

Hans Enzinger*

Hans Enzinger* - Umění, starožitnosti, šperky

Krummnußbaum 1889-1972 Baden "Am Schweinemarkt", Öl auf Karton, ca. 10 x 13 cm, signiert, verglast, gerahmt, deutlich beschädigt, Farbfehlstellen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Hans Enzinger*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.05. - 08.06.2016