Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 58

Gustav Feith*

Wien 1875-1951 "Ackerwinde", Aquarell, ca.34x 23 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt, etwas stockfleckig

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 238,-
Vyvolávací cena:

Gustav Feith*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.05. - 08.06.2016