Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Zwei Pekinesen" unten rechts signiert: L. H. Jungnickel, Aquarell/Kohle auf Papier, ca. 35 x 42,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
25.05.2016 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 15:05 |
Prohlídka: | 20.05. - 25.05.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: