Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034141/0007

Peter Pongratz *

Peter Pongratz * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Eisenstadt 1940 geb.) "Naturtheater" unten rechts signiert und datiert: (19)72, Farblithografie 53/100, Blattgröße ca. 57 x 39,5 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

25.05.2016 - 15:25

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Peter Pongratz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 25.05.2016 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.05. - 25.05.2016