Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033635/0001

Historismus-Prunkpokal, Deutsch um 1880

Historismus-Prunkpokal, Deutsch um 1880 - Umění, starožitnosti, šperky

Silber, teils getrieben, gegossen und ziseliert, kuppaförmige Wandung mit Porträts und Wappen aus dem Hochadel, Höhe ca. 31 cm, apokryphe Beschauzeichen, österr. Einfuhrpunze 1872-1902, Gewicht ca. 640 g Ruf 1100

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

25.05.2016 - 16:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.05.2016 - 16:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.05. - 25.05.2016