Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033667/0009

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(19. Jhdt.) "Waldstück" unsigniert, Öl auf Holz, ca. 26 x 16 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

25.05.2016 - 17:03

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.05.2016 - 17:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.05. - 25.05.2016