Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022238/0001

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe - Umění, starožitnosti, šperky

Gold ca. 580, Feingoldfarbe, 2 Diamantrauten ca. 0,30 ct, in Sternform gefasst, tlw. schwarz emailliert, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 11,3 g, (CW) Ruf 450

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.06.2016 - 15:37

Vyvolávací cena:

2 Diamantrauten-Blusenknöpfe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.06.2016 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 08.06.2016