Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022473/0001

Eleonore Hettl *

(St. Pölten 1949 geb.) "Venedig", rechts unten signiert und datiert E. Hettl 1990, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

08.06.2016 - 16:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eleonore Hettl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.06.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.06. - 08.06.2016