Čís. položky 145-040010/0003

Diamantring zus. ca. 2,40 ct

Diamantring zus. ca. 2,40 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillanten/diamanten, 13 g, RW 63øg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.05.2016 - 17:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamantring zus. ca. 2,40 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 27.05.2016 - 17:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.05. - 25.05.2016