Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 465

Tablett

Silber 800, oval, plastisch getriebene Fahne, Amtspunze Diana 1872-1922, Maße 47 x 31 cm, 655,6 g, fleckig

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

10.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Tablett

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 10.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016