Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 344

Paar Wandleuchten in Spätbarock-Charakter

je 2-flammig, aus Holz geschnitzt, gold gefasst, schildförmige Wandrosetten, mit Voluten geziert, geschwungene 2-passige Arme in floraler Form, 19. Jahrhundert, starke Altersspuren, Fassung abgeblättert

Expert: Friedrich Reinbacher

10.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 10.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016