Markus Prachensky *
(geb. 1932 Innsbruck, Studium der Malerei und Architektur an der Akademie in Wien) "Farsina Dixie", handsigniert, datiert Prachensky 06, Farblithographie auf Büttenpapier, Nr. 26 von 90 nummerierten Exemplaren, Blattgröße 80 x 58 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.06.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.502,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Markus Prachensky *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 09.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)