Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 224

Kurt Moldovan *

(Wien 1918-1977) Poseidon mit Gefolge, handsigniert Moldovan, Radierung, Nr. 113 von 200 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 24 x 32 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.06.2016 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Kurt Moldovan *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016