Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 207

Robert Kasimir*

(Wien 1914-2002, Studium an der Graph. Lehr- und Versuchsanstalt sowie d. Akad. Wien) "Forum Romanum", handsigniert Robert Kasimir, Radierung in Farbe, Stockgröße 64,5 x 49,5 cm, verglast, bronzefarbiger Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

09.06.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Robert Kasimir*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 09.06.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.05. - 07.06.2016